Avcılar’da mahalle hizmet seferberliği tamamlandı

Avcılar’ın 10 mahallesinde başlayan mahalle hizmet seferberliği tamamlandı. Kentti dolaşan Avcılar Belediyesi ekipleri acil sorunlara müdahale etti.

Avcılar’da mahalle hizmet seferberliği tamamlandı

Kentin acil sorunlarını hızlıca çözebilmek için Avcılar’ın 10 mahallesinde başlayan hizmet seferberliği Gümüşpala’da tamamlandı. Fen İşleri'nden Temizlik İşleri’ne, Park ve Bahçeler’den Veterinerlik İşleri’ne kadar icracı müdürlüklerden 25 araç ve 61 personelle oluşturulan Mahalle Hizmet Seferberliği ekipleri kenti dolaştı.

Caddeler yıkandı, yollarda, kaldırımlarda, parklarda bakım ve onarım çalışmaları yapıldı. Park ve bahçeler müdürlüğü ekipleri havaların ısınmasıyla boş arazilerdeki yabani otları temizlerken veteriner işleri ekipleri böcek ve haşerelere karşı ilaçlama yaptı.

10 mahallede süren çalışmaların başında ise Avcılar Belediye Başkanı Utku Caner Çaykara vardı. Belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, birim müdürleri ile birlikte çalışmaları yerinde takip eden Çaykara esnaf ve vatandaşları da ziyaret etti.

Başkan Çaykara, “Kentimizi çözüm odaklı anlayışla ve ortak akılla yönetmek için Avcılarlı komşularımızın sesine her zaman kulak vereceğiz.” dedi.

  Hibya Haber Ajansı